12.9 C
prva hrl za žene

Saračevićeve izabranice pobijedile Split i sa sjajnim raspoloženjem ulaze u pripreme za ključnu utakmicu sezone

Sutra kreću intenzivne pripreme do subote, za nadolazeću utakmicu četvrtfinala EHF Kupa koja je sve bliže.

Rukometašice Podravka Vegete danas su u jutarnjim satima krenule put Splita gdje se unaprijed odigravalo 20. kolo 1.HRL za žene protiv Splita 2010 uz domaćinstvo Podravke, pišu službene stranice koprivničkog rukometnog kluba.

U prvim minutama Podravka je promašila nekoliko zicera pa se prvi dio poluvremena vodila pomalo tijesna bitka, no doskočile su Koprivničanke tome i na odmor u poluvremenu otišle s 14:11.

Već u 37′ pobjegle su Saračevićeve odabranice na +5, a Splićanke ne pronalaze put do gola pored čvrste i agresivne obrane. Probleme im stvara i razbranjena i dobro raspoložena Antonia Tucaković. U 49′ ekipa je na +7, a svoju su priliku dobile i mlade nade Lucija Jandrašić, Elena Popović i Lea Franušić.

Na kraju Podravka Vegeta slavi uz 31:22 i svoj put nastavlja prema Makarskoj gdje će se u kasnim večernjim satima smjestiti u hotel. Sutra kreću intenzivne pripreme do subote, za nadolazeću utakmicu četvrtfinala EHF Kupa koja je sve bliže.

Prva HRL za žene, 19. veljače

Podravka Vegeta – Split 31-22

Upravo

FOTO/VIDEO Sudar kombija i automobila u centru grada, policija na mjestu nesreće

Maloprije se dogodila prometna nesreća u centru Đurđevca. Kako doznajemo s mjesta događaja, sudarili su se kombi i osobni automobil....