6.3 C
Prijateljska utakmica

Slaven Belupo nakon dva sata igre remizirao sa slovenskom Krkom

Osmoplasirani slovenski prvoligaš Krka je poveo s 2:0. Strijelci su bili Perič u 27. i Kostanjšek u 35. minuti, a do poluvremena je smanjio Ozobić u 57. minuti. Konačni rezultat postavio je Marciuš u 103. minuti na asistenciju Purića.

Nakon trećeg mjesta na medulinskom turniru i nekoliko odrađenih treninga u Koprivnici, nogometaši Slavena Belupa danas, u subotu, gostovali su u Sloveniji gdje su u Čatežu s Krkom iz Novog Mesta odigrali bez pobjednika – 2:2.

Utakmica se igrala dvaput po 60 minuta, a treneri su dali priliku svim igračima s kojima raspolažu.

Konačni rezultat postavio je Marciuš u 103. minuti na asistenciju Purića.

Krka – Slaven Belupo 2:2 (2:1)

ČATEŽ – Igralište u Termama. Gledatelja 50. Sudac: Momčilović. Pomoćnici. Vuk i Abramović (svi iz Slovenije).

STRIJELCI: 1:0 – Perič (27), 2:0 – Kostanjšek (35), 2:1 – Ozobić (57), 2:2 – Marciuš (103).

KRKA: Mitrović, Marotti, Bogdan, Ejup, Gliha, Mojstrovič, Welbeck, Kostanjšek, Fuček, Perič, Dangubič; još su igrali: Barukčič, Dar. Marjanović, Vukčič, Dežmar, Dam. Marjanović, Potokar, Kramar, Aniekan, Kabiku, Radić, Novak, Trščinar, Kambič, Mrakič, Judež. TRENER: Andrej Kastrevec.

SLAVEN BELUPO: Rozman, Barić, Musa, Katić, Delić, Crepulja, Arap, Jambor, Savić, Križman, Ozobić; II. poluvrijeme: Marković, Purić, Međimorec, Peričić, Martinaga, Leko,Gregurina, Bubnjić, Marciuš, Ejupi, Kobayashi. TRENER: Željko Kopić.

Do početka prvenstva i gostovanja kod Hajduka, 12. veljače, igrače Slavena Belupa očekuju još dvije prijateljske utakmice. Sa slovenskim prvoligašem Zavrčom farmaceuti će igrati 5. veljače, a dan kasnije s trećeligašem Mladosti u Ždralovima.