7.6 C

Slaven Belupo odigrao 3:3 s Rudarom iz Velenja

Nakon remija s Istrom 1961, Slaven Belupo u petak je odigrao još jednu utakmicu na pripremama u Rovinju. I ogled sa slovenskim prvoligašem Rudarom iz Velenja završio je bez pobjednika, rezultatom 3:3.

Zasad nam nisu dostupni kompletni podaci s utakmice, već raspolažemo samo sa sastavom i strijelcima Slavena Belupa.

Koprivnička momčad povela je pogotkom Davora Vugrinca iz kaznenog udarca u 23. minuti, u 72. minuti Dominik Glavina bio je strijelac za novo vodstvo (2:1).

Nakon toga je Rudar u svega par minuta stigao do preokreta, da bi Glavina drugim pogotkom dvije minute prije kraja postavio konačnih 3:3.

Farmaceuti se u subotu vraćaju u Koprivnicu, a s treninzima nastavljaju u ponedjeljak.

SLAVEN BELUPO – RUDAR (V) 3:3

SLAVEN BELUPO: Picak, Pranjić, Gregurina, Roskam, Melnjak, Rak, Glavica, Ozobić, Celiščak, Vugrinec, Novinić (drugo poluvrijeme: Pelin, Purić, Bagarić, Fuštar, Filipović, Čanađija, Crepulja, Brlek, Matoš, Glavina, Delić). Trener: Mladen Frančić.