Streljaštvo: Matušek i Kuzminski na memorijalnom turniru Branka Nikolića

Stefan MatušekNa tradicionalnom 2. memorijalnom turniru Branka Nikolića u gađanju oružjem na crni barut, održanom na riječkoj streljani Drenova nastupali su i članovi S.Š.K. Podravka Stefan Matušek i Mato Kuzminski.

Stefan Matušek je odličnim nastupom u nekoliko pištoljskih disciplinama na kraju natjecanja primio prijelazno priznanje za najuspješnijeg strijelca. U disciplini 25 metara perkusioni revolver Stefan Matušek je sa 86 otpucanih krugova zauzeo treće mjesto, u disciplini 25 metara perkusioni pištolj slobodnog izbora sa 81 otpucanim krugom Stefan Matušek osvoji je prvo mjesto, a Mato Kuzminski sa 70 otpucanih krugova drugo mjesto. U trećoj pištoljskoj disciplini, 25 metara pištolj na kremen slobodnog izbora, sa 82 otpucana kruga Stefan Matusek opet je osvojio prvo mjesto.