Četvrtak, 2. svibnja 2024.
četvrta hnl

Tehnika-Koprivnica prokockala vodstvo s poluvremena, Slaven Belupo dominantno nastavio niz, Pitomača rasturila Garić
T

Evo rezultata današnjih pet utakmica.

Završen je i velik dio 10. kola Četvrte HNL. Na glavnom terenu Apaša Tehnika-Koprivnica ugostila je Slatinu koja je slavila 1-2. Jedini, ujedno i vodeći pogodak domaćina za rezultat s kojim se otišlo na odmor, postigao je Jandrašec u 29. minuti. No, gosti su u nastavku preokrenuli rezultat, s time da su drugi pogodak postigli u 90. minuti udarcem s bijele točke.

Druga momčad Slaven Belupa opravdala je ulogu favorita i pobijedila Daruvar na gostovanju rezultatom 0-4.

Pitomača je na svom travnjaku odmjerila snage s Garićom. Nakon 90 minuta bilo je visokih 6-1.

Sutra se igraju susreti Dinama i Mladosti te Ferdinandovca i Tomislava.