24 C
Koprivnica
Utorak, 25. lipnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Županijski nogomet: Potop Panonije u Koprivničkom Ivancu
Ž

Ne propustite

U 20. kolu Prve županijske nogometne lige u Đelekovcu su bodove Osvit i Omladinac Sloga iz Herešina, odigravši bez pobjednika 3-3.

U Koprivničkom Ivancu Sloga je pobijedila Panoniju iz Peteranca 4-0, a za Ivančane je dva puta zabio Mijatović, te po jednom Bartolović i Keser.

Momčad Viktorija iz Vojakovca pred svojim navijačima je nadigrala Miklinovec 6-1, dok je Tehnika s 4-2 pobijedila Bratstvo iz Kunovca. U derbiju kola u Imbriovcu Borac je s 4-1 pobijedio Mladost iz Koprivničkih Bregi.

Za Borac su po dva gola postigli Bastašić i Brkić, a za goste pogodak je postigao Labaš. Vodeća Mladost iz Malog Otoka na gostovanju je pobijedila nogometaše Ferdinandovca s 4-0, dok je Tomislav iz Drnja u ogledu s momčadi Močila slavio s 3-1, a u Podravskim Sesvetama Drava je pobijedila Graničar iz Legrada s minimalnih 1-0.

Nakon 20 kola na ljestvici Prve ŽNL i dalje vodi momčad Mladosti iz Malog Otoka, koja sada ima 53 boda, 13 više od drugoplasiranog Borca iz Imbriovca i treće Panonije iz Peteranca. Nogometaši Mladosti iz Koprivničkih Bregi su na četvrtom mjestu s 35 bodova, dok je peti Osvit iz Đelekovca s 31 bodom.

Druga ŽNL (18. kolo)

Starigrad: Starigrad – Podravec 2-2

Križevci: Radnički – Drava Novigrad Podravski 4-0

Ždala: Prekodravac – Ratar, Miholec 1-0

Mokrice Miholečke: Hrvatski bojovnik – Gornja Rijeka 3-3

Prugovac: Prugovac – Mičetinac 3-0

Koledinec: Jadran-Galeb – GOŠK, Gotalovo 1-3

Sveti Ivan Žabno Tomislav SIŽ Slobodan

Nogometaši Drave iz Novigrada Podravskog i dalje su prvi na ljestvici Druge ŽNL. Novigraci imaju 43 boda, osam više od drugoplasiranog Tomislava iz Svetog Ivana Žabna, dok treći Starigrad i četvrti Prugovac imaju po 26 bodova.

Treća ŽNL

Grupa Koprivnica (13. kolo)

Podravska Selnica: Drava – Hlebine 1-7

Zablatje: Udarnik – Jedinstvo, Pustakovec 7-0

Sigetec: Mladost – Rudar Glogovac 1-0

Botinovec: Rudar – Rasinja 0-2

Koprivnica: Zagorec – Mladost Kutnjak 5-1

Na ljestvici vode Hlebine s 26 bodova, drugi Udarnik ima 23, kao i treća Rasinja.

Grupa Đurđevac

Šemovci: Bilogorac – Graničar Novo Virje 0-2

Čepelovac: Vinogradar – Mladost Podravske Sesvete 1-2

Repaš: Repaš – Fugaplast, Gola 0-3

Mladost iz Pod. Sesveta prva je s 29 bodova, drugi Graničar ima 27, a treći Bilogorac 26 bodova.

Grupa Križevci (13. kolo)

Sokolovac: Sokol – Mladost Carevdar 1-1

Veliki Raven: Mladost – Dragovoljac, Bočkovec 1-0

Gornja Velika: Bilogora – Reka 2-3

Glogovnica: Polet – Prigorje 1-3

Sveti Petar Čvrstec: Čvrstec – Ruševac 3-0

Prigorje, Sveti Petar Orehovec 35

Nogometaši Prigrorca prvi su s 32 boda, jednim više od Reke, dok treći Sokol ima 22 boda.

Izvor: Radio Koprivnica

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

PROBLEMI U SUSTAVU

Porodiljne naknade kasne, majke bijesne: Ovo je dno dna, moramo od nečega živjeti, a rekli su nam da se snađemo

Veliki problemi nastali su u sustavu isplate porodiljnih naknada, koje velik broj korisnica nije dobilo te je trenutno nepoznato...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti

×