3.5 C
Petak, 26. travnja 2024.
kk đurđevac

FOTO Karatisti Đurđevca uspješni na turniru u Bugarskoj

Zlatnu medalju osvojila je Ema Juričić u kategoriji mlađih kadetkinja +45kg koja je svojim odličnim borbama i ovaj put pokazala zašto je u samom vrhu karate sporta.

Karate klub Đurđevac nastupio je 11.03.2017. na jakom međunarodnom turniru 5. NIKON OPEN 2017. u Bugarskoj  na kojem se okupilo preko 700 natjecatelja iz 12 država i 50 klubova.

Klub je dobio pozivnicu za ovo natjecanje od organizatora kao jedan od najboljih klubova u Hrvatskoj što je i ovaj put dokazao osvojivši  1 zlatnu, 2 srebrne i 3 brončane medalje sa 5 natjecatelja.

Zlatnu medalju osvojila je Ema Juričić u kategoriji mlađih kadetkinja +45kg koja je svojim odličnim borbama i ovaj put pokazala zašto je u samom vrhu karate sporta. Osim zlatne Ema je osvojila i brončanu medalju u starijoj kategoriji. Također odlični u svojim nastupima bili su Niko Marović i Valerio Prevedan koji su osvojili srebrne medalje te Mateja Prevedan i Ivan Juričić koji su osvojili brončane medalje.

Osim pojedinačnih medalja dečki su još nastupili u timskoj kategoriji ekipno učenici gdje su u sastavu Niko Marović, Ivan Juričić i Valerio Prevedan osvojili 3. mjesto.

Na ovom turniru konkurencija je bila toliko jaka da je svaku medalju bilo teško osvojiti i na postolje su se penjali samo najbolji, a natjecatelji iz Đurđevca pokazali su svojim borbama zašto su jedan od najboljih klubova.

Pripreme za natjecanje odradili su glavni trener Luka Cestar i kondicijski trener Ivan Đuroci koji su zadovoljni rezultatima koji su svakim danom sve bolji i bolji.

hm,hm

Uz ovih sedam savjeta poveća vam se šansa za dobitak na lutriji

Ako želite povećati izglede za dobitak na lutriji, iskoristite savjete serijskih pobjednika. Naravno da ne postoje strategije ili taktike za...