10.7 C
Nedjelja, 5. svibnja 2024.

Atletika: Domagoj Rašan drugi na 5000 metara u Varaždinu
A

Prošle nedjelje u Varaždinu je održan 19. Varaždinski polumaraton u sklopu kojeg su održane i utrke djece te utrka na 5000 metara.

Sudjelovalo je više od 500 trkača, a koprivnički atletičari postigli su zapažene rezultate.

U kategoriji mlađih dječaka na 400 m Dino Bali zauzeo je četvrto mjesto, dok je kod starijih dječaka na 800 m Marko Gregurec također bio četvrti.

U utrci na 5000 m Domagoj Rašan osvojio je odlično drugo mjesto,  Goran Gregurec deveto, a Selma Rošić-Bali 10. mjesto.

Polumaraton su trčali Zvonko Vrhovski koji je zauzeo drugo mjesto u kategoriji M50, i Dejan Sever koji je bio osmi u kategoriji M35.