16 C
KUP REPUBLIKE HRVATSKE

FOTO Članovi Ronilačkog kluba Šoderica osvojili zlatne medalje u svim kategorijama daljinskog plivanja perajama

Proteklog vikenda u Kostreni je održano prvo kolo Kupa Republike Hrvatske u daljinskom plivanja perajama na kojem su odlične rezultate na utrkama na 1000 i 3000 metara ostvarili članovi Ronilačkog kluba Šoderica.

Visoke ljetne temperature i zadovoljavajuća temperatura mora za ovo doba godine doprinijela je dobrim rezultatima natjecatelja u svim kategorijama, koji su svoje treninge kroz cijelu godinu okrunili osvojenim medaljama.

U utrci na 1000 metara, Isabella Victorija Švegović osvojila je treće mjesto u kategoriji kadetkinja, dok je u istoj kategoriji Rea Vuk završila na petom mjestu. Kadet Tin Treščec osvojio je prvo mjesto, a Petar Koluder bio je šesti. U konkurenciji mlađih kadetkinja, Dora Bradić zauzela je četvrto mjesto, dok je Ljupka Patrčević Lončarić bila šesta. Što se tiče mlađih kadeta, Petar Treščec utrku je završio na sedmom mjestu, a veliki uspjeh ostvarila je Antonija Patrčević Lončarić koja je u kategoriji veteranki osvojila zlatnu medalju.

Na utrci na 3000 metara, junior Leo Bradić osvojio je deveto mjesto, mlađi junior Viktor Lovreković bio je brončani, a u kadetskoj konkurenciji Tin Treščec osvojio je odlično prvo mjesto.