ronilački klub šoderica

FOTO Jan Vuk apsolutni pobjednik u muškoj, Katarina Kerečin u ženskoj konkurenciji

Ukupan poredak kupa RH u vještinama: Apsolutno žene: 1.Katarina Kerečin, 2. Katja Kukec, 3. Anja Rojčević, 5. Paula Radotović, Kadetkinje: 1. Paula Radotović, Djevojčice: 3. Korina Horvat, 4. Rea Vuk, 5. Stella Flis;

13:42h
0

Prije pet dana u Sisku je održana finalna utrka kupa RH u vještinama na bazenu Brzo i vješto treće kolo kupa RH u plivanju perajama i brzinskom ronjenju. Za ekipu Šoderrice je nastupilo 15 plivačica i plivača: Rea Vuk, Stella Flis,Korina Horvat, Paula Radotović, Katarina Kerečin, Katja Kukec,Anja Rojčević, Tin Treščec, Marin Sabol, Tristan Horvat, Leo Bradić, Noa Golubić, Petar Kovačić, Martin Petrić i Jan Vuk.

Finalna utrka u vještinama na bazenu bila je izuzetno uspješna za koprivničke natjecatelje. Jan Vuk apsolutni je pobjednik u muškoj, a Katarina Kerečin u ženskoj konkurenciji.

rezultati žene apsolutno: 1. Katarina Kerečin, 2. Katja Kukec, 3. Anja Rojčević, Kadetkinje: 1. Paula Radotović, Djevojčice: 1. Korina Horvat, 2. Rea Vuk, 4. Stella Flis;

muški apsolutno: 1.Jan Vuk, Kadeti: Leo Bradić 4., 10. Petar Kovačić, 11. Noa Kovačić, Mlađi Kadeti: 2. Tin Treščec, 4. Tristan Horvat, 6. Marin Sabol, 7. Martin Petrić., Dječaci: 1. Tin Treščec, 2. Marin Sabol

Ukupan poredak kupa RH u vještinama: Apsolutno žene: 1.Katarina Kerečin, 2. Katja Kukec, 3. Anja Rojčević, 5. Paula Radotović, Kadetkinje: 1. Paula Radotović, Djevojčice: 3. Korina Horvat, 4. Rea Vuk, 5. Stella Flis;

apsolutno muški: 1. Jan Vuk,  4. Tin Treščec, 5. Leo Bradić,. Kadeti: Leo Bradić 3., Mlađi Kadeti: 1. Tin Treščec, 3. Tristan Horvat, 4. Marina Sabol, dječaci: 1. Tin Treščec, 2. Marin Sabol.

Na 3.kolu kupa rh u plivanu perajama i brzinsko ronjenju plivale su se discipline 400 bf, 200 bf, 50 apnea, 50 PP i mješovita štafeta 4 X 100 PP.

U disciplini 50 apnea, Jan Vuk osvojio je 10. mjesto u juniorskoj konkurenciji a Leo Bradić 2. u kadetskoj konkurenciji,  Katja Kukec 3. mlađa juniorka, Anja Rojčević 4., a Katarina Kerečin 10.

400 BF mlađi juniori: Jan Vuk 5., Kadeti: Tristan Horvat 2., Leo Bradić 3., Petar Kovačić 9., mlađi kadeti: Tristan Horvat 1., Martin Petrić 11., Dječaci: Tin Treščec 1., Marin Sabol 3. Juniorke : Katja Kukec 4., Katarina Kerečin 7., Anja Rojčević 10., mlađe kadetkinje: Paula Radotović 1., djevojčice: Korina Horvat Rea Vuk 4., Stella Flis 5.

200 BF mlađe  kadetkinje: Paula Radotović 1., mlađi kadeti: Tristan Horvat 4. Dječaci: Tin Treščec 2., Marin Sabol 4.

50 PP Mlađe Juniroke : Katja Kukec 3., Katarina Kerečin 7. Anja Rojčević 11., Mlađe kadetkinje: Paula Radotović 4., Djevojčice: Korina Horvat 3. , Stella Flis 6., Rea Vuk 10.; Mlađi juniori: Jan Vuk 13., kadeti: Petar Kovačić 11., Leo Bradić 14.; Mlađi kadeti:Tristan Horvat 8., Martin Petrić 13.; dječaci: Tin Treščec 3., Marin Sabol 4.

Štafeta 4 X100 Šoderica mlađe kadetkinje-mlađi kadeti ( Rea Vuk, Paula Radotović, Tin Treščec, Tristan Horvat ) 1. mjesto.

Foto: Ronilački klub Šoderica
Foto: Ronilački klub Šoderica
Foto: Ronilački klub Šoderica
Foto: Ronilački klub Šoderica
Foto: Ronilački klub Šoderica
Foto: Ronilački klub Šoderica
Foto: Ronilački klub Šoderica
Foto: Ronilački klub Šoderica
Loading...