19.1 C
Petak, 17. svibnja 2024.
prva hnl

FOTO Slaven Belupo konačno našao žrtvu i osvojio tri boda

Cijelu utakmicu Slaven je bio bolja momčad i pobjeda nije dolazila u pitanje niti jednog trena.

Napokon, nakon jedanaest prvenstvenih utakmica bez pobjede Slaven Belupo je danas pobijedio Istru i upisao dugo očekivana tri boda i odmah napravio pomak od dva mjesta na prvenstvenoj ljestvici i sada zauzima šesto mjesto.

Farmaceuti su Puljane ugostili kao osmi s dva slavlja, pet neriješenih rezultata i šest poraza te jedanaest prvenstvenih bodova, dok su Zeleno-žuti u Koprivnicu stigli sa sedme pozicije s jednakim omjerom kao i Slaven, točnije, uz dvije pobjede, pet remija i šest poraza, kao i jedanaest bodova.

Slavenaši su poveli u drugoj minuti susreta kada je glavom, na ubačaj Dine Štigleca, siguran bio Gordan Barić da bi šest minuta kasnije na 2:0, također glavom po dodavanju Vedrana Purića, povisio Heber Araujo dos Santos te tako i postavio konačan rezultat susreta.

Sada nakon prolaska u četvrtfinale kupa i pobjede u prvenstvu Slaven ima konačno dugo očekivani mir za nastavak prvenstva.

U idućem kolu Farmaceuti gostuju u Osijeku.