12.9 C
Petak, 26. travnja 2024.
remi tehnike i sigeca

FOTO/VIDEO Borac izborio tešku pobjedu u Miklinovcu, Legrad bolji od Drnja, Viktorija pobijedila i preskočila Reku

Danas su na rasporedu bila dva susreta Prve ŽNL. U Legradu su se sastali domaći Graničar i Tomislav iz Drnja. Gosti su trećeplasirana ekipa prvenstva, dok je Graničar četvrta. Derbi je počeo u 17 sati, a na kraju su slavili dečki iz Legrada. Prvi pogodak djelo je Mešnjaka nakon prekida. Gosti su pritiskali do kraja utakmice, ali nisu mogli do izjednačenja, već su primili još jedan iz kontre za 2-0.

U koprivničkom predgrađu igrao se susret Miklinovca i vodećeg Borca. Miklinovčani ovog proljeća pružaju dobre igre, ali uloga favorita bila je u nogama Imbriovčana. Utakmica je završila pobjedom gostiju iz Imbriovca 1-2, a pogodak odluke pao je u 80. minuti. Za domaće je zabio Jagić, dok po običaju za Borac zabijaju Pjetri i Vrkić.

Prva ŽNL, 20. kolo, subota/nedjelja, 17 sati

Graničar L – Tomislav D 2-0
Miklinovec – Borac 1-2

U Drugoj ŽNL igrao se susret više. U Vojakovcu su se sastali domaća Viktorija i Reka. Domaćima se pružala prilika da pobjedom preskoče upravo Reku. Viktorija je iskoristila prednost domaćeg terena i u derbiju sredine tablice slavila s 3-2. Ovom pobjedom preskočila je Reku te sada iščekuje ostale utakmice Druge lige koje se igraju sutra.

U Mokricama Miholečkim igrali su Hrvatski Bojovnik i Fugaplast. Nakon 90 minuta bolja je bila gostujuća ekipa rezultatom 1-4.

Na umjetnom terenu Gradskog stadiona Tehnika je ugostila sigečku Mladost. Momčadi su podijelile bodove, a utakmica je završila 2-2.