14 C
Četvrtak, 2. svibnja 2024.
ČETVRTA HNL SJEVER

FOTO/VIDEO Virovci s igračem manje “ulovili” remi protiv Ferdinandovčana

Tehničar je očekivano slavio na gostovanju kod fenjeraša Čazme, a Cvetkovčani su pobjedom potvrdili titulu jesenskih prvaka. Borac je na gostovanju kod Slatine remizirao 0:0

Podravac i Ferdinandovac u lokalnom su derbiju posljednjeg jesenskog kola Četvrte hrvatske lige Sjever remizirali 1:1.

Odmah u uvodu i Ferdinandovčani i Virovci imali su po dvije izgledne prilike, ali se mreže nisu tresle. Sreća se osmjehnula Ferdinandovcu u 23. minuti u kojoj je Gabrijel Stoiljković u želji da otkloni opasnost zatresao vlastitu mrežu za vodstvo gostiju.

Od 60. minute Virovci su ostali s igračem manje jer Josip Kozić zaradio drugi žuti karton i činilo se da će Ferdinandovčani mirno privesti susret kraju. No, u 86. minuti Virovci su stigli do izjednačenja, a konačnih 1:1 postavio je Matija Vrbanić s bijele točke.

Tehničar je očekivano slavio na gostovanju kod fenjeraša Čazme, a Cvetkovčani su pobjedom 1:2 potvrdili titulu jesenskih prvaka. Borac je na gostovanju kod Slatine remizirao 0:0.