14.9 C
Srijeda, 1. svibnja 2024.
ČETVRTA HNL SJEVER

FOTO/VIDEO Virovci u podravskom El Clasicu u završnici odnijeli sva tri boda s Krbuljina

Prvo je Matija Vrbanić u 89. minuti iz jedanaesterca donio novo vodstvo Podravcu, a na ulasku u sudačku nadoknadu Ivan Peršinović je postavio konačnih 1:3

Podravac je desetom kolu Četvrte hrvatske lige Sjever u podravskom El Clasicu na molvarskom Krbuljinu pobijedio domaću Mladost 1:3.

U najboljim prilikama u prvom dijelu i Molvarci i Virovci su uzdrmali vratnice, a tek u nastavku uslijedila su prava uzbuđenja. Na početku drugog poluvremena neopreznost domaće obrane kaznio je Marko Kozjak i zabio za početnu prednost Virovaca.

Molvarci su se vratili u 78. minuti u kojoj je Nikola Tuba s bijele točke bio neumoljiv za 1:1. No, u samoj završnici Virovci su stigli do sva tri boda. Prvo je Matija Vrbanić u 89. minuti iz jedanaesterca donio novo vodstvo Podravcu, a na ulasku u sudačku nadoknadu Ivan Peršinović je postavio konačnih 1:3.

Kloštranska Mladost je na gostovanju u Garešnici remizirala 3:3 protiv Garića.