početna razina

Franka Žufika osvojila četiri zlatne medalje na međunarodnom natjecanju u standardnim i latino-američkim plesovima u Sesvetama

Slijedeće natjecanje je Sisku.

U Sesvetama je u organizaciji domaćeg kluba prošle subote održano međunarodno plesno natjecanje u standardnim i latinsko-američkim plesovima. Također, održano je natjecanje pojedinaca, parova i grupa. Na natjecanju je nastupilo 76 parova u standardnim i latinsko-američkim plesovima iz 13 kluba, a sudilo je 7 sudaca.

U natjecanju pojedinaca, parova i grupa natjecalo se je 140 natjecatelja. Među natjecateljima bili su i članovi ŠPK Koprivnica koji su ostvarili u kategoriji pojedinaca Početna razina u standardnim i latinsko-američkim plesovima slijedeće rezultate:

Franka Žufika (mlađi osnovci) osvojila je 4 zlatne i 2 srebrene oznake medalje.

Mateja Kolarić (mladež) osvojila je 1 zlatnu, 3 srebrne i 3 brončanih oznake medalja.

U kategoriji pojedinaca, Napredna razina Paula Škrobar (osnovci D3) osvojila je u standardnim i latinsko američkim plesovima 3. mjesta i brončane medalje; Kristina Cvitić (mlađa mladež D2) u standardnim i latinsko-američkim plesovima osvojila je 2. mjesta i srebrne medalje.

Rukometni Kup

Podravka suvereno kod Bjelovara osigurala final-four Kupa (27:37), u Poreču ih čeka ekipa Splita

Rukometašice Podravke Vegete osigurale su polufinale, final-four Rukometnog kupa pobjedom u gostima kod Bjelovara. U polufinalu ih čeka Split...