VIDEO – KC liga: Veliki derbi Toxica i Plavog podruma

18:27h
0
110204-toxic

Može li Caffe bar Toxic zadržati niz neporaženosti, doznat ćemo u subotu u derbiju 7. kola KC lige, u kojem će se vodeća momčad sastati s Pivnicom Plavi podrum.

Toxic je krenuo odlično i nanizao četiri pobjede, no potom je dva puta zaredom remizirao. S druge strane, Pivnica ima četiri pobjede, remi i poraz, a u slučaju pobjede izbit će na čelo ljestvice.

Zanimljivi i neizvjesni dvoboji očekuju se i u utakmicama Autolimarije i Udruge za mali nogomet te Hangara i Romantičara. Favoriti na papiru su Cerine protiv Grada, Šegi protiv Inducte, Forma Legalis protiv Potoljika te Active Commerce protiv Sedme sile.

U ženskom dijelu programa Hartmann očekuje pobjedu u susretu sa Srednjom školom, a Bakovčice imaju status favorita protiv Podravskih gazela.

I ove subote u Sportskoj dvorani Srednje škole u Koprivnici najmlađe posjetitelje očekuju prigodni pokloni koje će im uručiti popularni Kviki, dok se oni stariji uz dobar hakl mogu osvježiti bogatom ponudom pića.

Nakon subotnjih utakmica slijedi službeni After Party u Caffe baru Žabica, uz izbor najbolje igračice i igrača te poteza kola.

PAROVI 7. KOLA KC LIGE (subota, 5. ožujka 2011.)

17:00 Grad Koprivnica – Cerine
17:40 Šegi d.o.o. – Inducta
18:20 Forma Legalis – Potoljik
19:00 Caffe bar Toxic – Pivnica Plavi podrum
19:40 Srednja škola Koprivnica – Hartmann (žene)
20:10 Autolimarija Haraminčić i sinovi – Udruga za mali nogomet Koprivnica
20:50 Bakovčice – Podravske gazele (žene)
21:20 Sedma sila – Active Commerce
22:00 Hangar 18/Petgrad – Romantičari

LJESTVICA

1. Caffe bar Toxic 27:6 14
2. Pivnica Plavi podrum 25:8 13
3. Romantičari 17:9 11
4. Forma Legalis 21:13 10
5. Active Commerce 14:11 10
6. Autolimarija Haraminčić 14:13 10
7. Cerine 14:9 9
8. Hangar 18/Petgrad 15:6 8
9. Potoljik 12:12 8
10. UMN Koprivnica 17:15 7
11. Šegi d.o.o. 16:16 7
12. Inducta 5:13 7
13. Sedma sila 7:27 1
14. Grad Koprivnica 2:48 0

LJESTVICA – ŽENE

1. Hartmann 10:1 9
2. Bakovčice 7:3 6
3. Toxic Girls 6:3 6
4. Srednja škola Koprivnica 3:3 3
5. Podravske gazele 2:9 0
6. Gimnazija „Fran Galović” 1:10 0

STRIJELCI

9 – Škvorc (Caffe bar Toxic).
7 – Dlaka (UMN Koprivnica).
6 – Milojević (Potoljik), Benčak (Forma Legalis), Matija Trnski (Pivnica Plavi podrum).
5 – Napan, Marko Trnski (Pivnica Plavi podrum), N. Barać (Sedma sila), Tušek (Active Commerce), Šarlija (Romantičari).
4 – Jembrek, Popijač (Hangar 18/Petgrad), Horvat (Caffe bar Toxic), Ninković (Autolimarija Haraminčić i sinovi), Drvenkar, Hegedušić (Forma Legalis), Dodlek (Cerine), Ramljak (Šegi d.o.o.).
3 – Lazički, Vazdar, Varga, Lazić (Caffe bar Toxic), Golenja (Romantičari), Lukač (Šegi d.o.o.), Bukvić (Potoljik), Kunštić (Forma Legalis), Žužul (Inducta).
2 – Hajduković, Maljak, Virovec (Šegi d.o.o), Beši, Slatina, Klanac (Hangar 18/Petgrad), Gerić, Rumek, K. Trnski (Pivnica Plavi podrum), Kurcinak, Magdić (Forma Legalis), Pintarić, Kuzmić, Begić (Romantičari), Perić, Jurenec, Hontić, Kelek (UMN Koprivnica), Patrčević, Miljuš (Cerine), Strbad, Dinjar, Galinec, Laloš (Autolimarija Haraminčić i sinovi), I. Barać (Sedma sila), Mesić (Active Commerce), Andrašić (Potoljik).
1 – Samarđić, Borštnar (Autolimarija Haraminčić i sinovi), Bošnjak, Franjkić, Husajna (Šegi d.o.o), Slijepčević (Forma Legalis), Sekovanić, Šokec (Pivnica Plavi podrum), Milivojević (UMN Koprivnica), B. Martinušić, Fusić, D. Martinušić (Romantičari), Križanec (Potoljik), Cvetanović, Kuruc (Caffe bar Toxic), Tucaković, Krvar (Grad Koprivnica), Posavec (Cerine), Čmelješević, Šepec (Active Commerce), Polančec, Toth (Inducta), Zrinski (Hangar 18/Petgrad).
Autogol – I. Barać (Sedma sila), Babić (Grad Koprivnica).

STRIJELCI – ŽENE

6 – Korolija (Hartmann).
3 – Ciglar (Toxic Girls).
2 – Lončarek (Toxic Girls), Mihac (Hartmann), Martinčić, Hadari, Jakšić (Bakovčice).
1 – Geršić (Hartmann), Pavić (Podravske gazele), Horvat (Toxic Girls), Ruk (Bakovčice), Golubić (Gimnazija „Fran Galović”).
Autogol – Lončarek (Toxic Girls).