14.1 C
prva hrl za žene

Koprivničanke ekipi Splita zabile 22 pogotka u svakom poluvremenu, sjajna Holešova zabila čudesnih 12

Podravka je ranije dogovorila odigravanje dva prvenstvena susreta za vikend kako bi što spremnije i odmornije dočekale europske obaveze koje slijede.

Podravka Vegeta upisala je novu uvjerljivu prvenstvenu pobjedu. Nova ‘žrtva’ bio je Rukometni klub Murvica iz Crikvenice. Podravka je ranije dogovorila odigravanje dva prvenstvena susreta za vikend kako bi što spremnije i odmornije dočekale europske obaveze koje slijede.

Danas je prvo poluvrijeme završeno rezultatom 22-7, dok je nakon 60 minuta rezultat bio 44-16 za Podravku.

Najbolja igračica bila je Holešova s nevjerojatnih 12 pogodaka, a čak 10 dodala je Čigirinova.

Sutra u 15.30 na rasporedu je i domaća utakmica protiv ekipe Splita. Ulaz je besplatan.