Četvrtak, 2. svibnja 2024.
treća hrvatska nogometna liga istok

Koprivnica pružila dostojan otpor drugoj ekipi Osijeka
K

Prvo poluvrijeme završilo je bez golova, a u drugom su gosti došli do nova tri boda čime su ostali u igri za drugu ligu.

Oslabljena Koprivnica bez nekoliko standardnih igrača i bez trenera, pod vodstvom Bojana Tucakovića, izgubila je protiv trećeplasirane ekipe Osijeka II rezultatom 2:0.

Koprivnica se solidno držala i zaslužila je više od ovog poraza, ali nažalost nije upisala nove bod(ove).

Koprivnica će u preostala četiri kola igrati bez trenera, momčad će do kraja sezone voditi kapetan Tucaković i budući da imaju 10 bodova prednosti ispred Višnjevca ne moraju strahovati za ostanak.

U idućem kolu Zeleni u subotu gostuju u Vukovaru.