Petak, 26. travnja 2024.
2. HRL Sjever

Koprivnica u napetom dvoboju tijesno pala protiv favorizirane Dubrave
K

Nakon pet odigranih kola Koprivnica drži deveto mjesto na ljestvici, s jednom pobjedom, jednim remijem i tri poraza

Rukometaši Koprivnice u petom su kolu 2. HRL Sjever upisali treći poraz. Ovaj put bolja je bila druga momčad Dubrave, koja je u Koprivnici slavila 29:32 (13:16).

Ova pobjeda gostiju i nije toliko iznenađujuća kad se zna da s pet čistih pobjeda dijele prvo mjesto s Rugvicom, odnosno kada se zna da su put Podravine došli s čak osam igrača koji su, inače, članovi prve momčadi.

U takvim uvjetima koprivnički rukometaši držali su se vrlo dobro. Nisu dozvolili favoriziranim gostima da se rezultatski odvoje, ali kvaliteta je, ipak, isplivala na vidjelo tako da je Dubrava na poluvrijeme otišal s prednošću od tri gola. U nastavku se igralo gol za gol, ali Koprivnica se nikako nije mogla približiti gostima, koji su na kraju rutinski osigurali dva boda.

Unatoč porazu, trener Filip Turk, može biti zadovoljan prikazanom igrom, a naročito onime što je prikazao Kos, koji je zabio devet komada. Po sedam su dodali Friščić i Horvatić.

Nakon pet odigranih kola Koprivnica drži deveto mjesto na ljestvici, s jednom pobjedom, jednim remijem i tri poraza. Nakon slobodnog vikenda čeka ih gostovanje kod Trnovca, s kojim su bodovono poravnati.

Talent

BRAVO! Mladi glazbenik Jakov Ovnić osvojio prvo mjesto na međunarodnom natjecanju

Veliki uspjeh postigao je Jakov Ovnić, učenik 5. razreda Osnovne škole Đurđevac i 3. razreda Glazbene škole Fortunat Pintarić...