7.6 C
Subota, 27. travnja 2024.
Treća HRL

FOTO Koprivničanci nadjačali Ilovu

S pet pobjeda u 13 odigranih prvenstvenih susreta Koprivnica-Hangar 18 zauzima šestu poziciju Treće HRL Sjever, a u sljedećem kolu gostuje kod četvrtoplasirane ekipe Bjelovara 2.

Rukometaši Koprivnice-Hangar 18 u nedjeljnome su 15. kolu Treće HRL Sjever ugostili momčad Ilove i slavili rezultatom 30:25.

Nakon dužeg perioda u rezultatskom minusu, prvo poluvrijeme ipak je pripalo domaćinima. Bilo je 17:16. Ravnopravni dvoboj vodio se sve do posljednjih deset minuta kada spremniji i raspoloženiji Koprivničanci odlaze na sigurnu prednost.

Najraspoloženiji Koprivničanci bili su Pranjić s deset te Peić s osam pogodaka.