IZABRALI STE

Molvarski ‘dragulj’ slavio ispred ikone županijskog nogometa
M

Glasovalo je vas 398, a isto ćete moći napraviti i sljedećeg ponedjeljka, pošto nas do kraja sezone čeka još samo jedno kolo koje je na rasporedu nadolazećeg vikenda

U ponedjeljak smo objavili anketu u kojoj smo od vas tražili da odaberete najboljeg igrača 25. kola Prve ŽNL. Nominirani su bili Vid Bartolić (NK Bratstvo Kunovec), Hrvoje Bači (NK Tomislav Drnje), Nikola Tuba (NK Mladost-Molve) i Hrvoje Ćibarić (NK Sloga Koprivnički Ivanec), koji su najviše doprinijeli pobjedama svojih momčadi u utakmicama 25. kola.

Za najboljeg igrača odličnog 25. kola Prve ŽNL u kojemu su sve pobjede, mimo utakmice u Močilama, odnijele gostujuće momčadi, odabrali ste Nikolu Tubu, igrača Mladosti-Molve, kojemu ste dali 216 glasova.

najbolji igrači 25. kola prve žnl

Podsjetimo, Tuba je s dva pogotka vratio u život svoju Mladost-Molve u nedjeljnoj utakmici protiv Mladosti iz Sigeca. Utakmica je krenula odlično za Sigečane koji su poveli u 18. minuti preko Ezgete koji je bio siguran izvođač najstrože kazne. Nakon toga, u 53. minuti susreta Benotić zabija za 2:0 vodstvo Sigećana, a onda Molvarci pokazuju da su karakterna i odlična ekipa. Prvo je rezultat na 2:1 u 62. minuti smanjio Tuba iz jedanaesterca, a isti igrač u 72. minuti postiže pogodak za 2:2. Samo dvije minute kasnije, Šklebar zabija pogodak za 3:2, veliki preokret i konačan rezultat.

Što se tiče ostalih rezultata ankete, Bači iz drnjanskog Tomislava je završio na drugom mjestu sa 123 glasa, na trećem mjestu se s 37 glasa našao Ćibarić iz ivanečke Sloge, a četvrto mjesto pripalo je Bartoliću koji nastupa za vodeće Bratstvo iz Kunovca, a u ovoj anketi skupio je 22 glasa.

Dakle, glasovalo je vas 398, a isto ćete moći napraviti i sljedećeg ponedjeljka, pošto nas do kraja sezone čeka još samo jedno kolo koje je na rasporedu nadolazećeg vikenda.