7.1 C
oštra, ali fer borba

NK Drava u Podravskim Sesvetama s 5:1 uvjerljivo pobijedila goste iz Vojakovca
N

Danas je pred velikim brojem navijača i po vrlo ugodnom vremenu odigrana utakmica 10. kola 2. županijske KC-KŽ lige između domaćina NK Drave iz Podravskih Sesveta i NK Viktorije iz Vojakovca.

Utakmica je protekla u oštroj, ali fer i sportskoj borbi, uz dodijeljena tri žuta kartona i jedan crveni (zbog 2 žuta), a izvršeno je ukupno sedam izmjena.

Navijači obje momčadi i ljubitelji uzbuđenja i raznih sportova mogli su uživati u dobrim i zanimljivim sportskim potezima i nadmetanjima svojih ljubimaca.

NK Drava je bila bolja tijekom cijele utakmice.

Na kraju prvog poluvremena već je bilo 4:0 za domaćina. Golove su postigli Topić Ivan (19`i 40), Manojlović Aleksandar (26), Slavić Marko (27).

U drugom poluvremenu Matija Posavec postiže gol za 5:0 u 65. minuti, da bi za goste počasni zgoditak postigao u 81 minuti Sovar Danijel.

nk drava - nk viktorija
Foto ustupio: Stjepan Jagić

Dobro je znati

Prijatelji s povlasticama su posebna kategorija ljubavnika, evo koja pravila treba odrediti

Ovo je najvažniji dio. Dobar prijatelj je netko tko vas dobro poznaje i s kim možete biti iskreni, zato...