27.3 C
Koprivnica
Četvrtak, 20. lipnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Odličan nastup kadeta Šoderice na državnom prvenstvu u plivanju perajama
O

Ne propustite

Proteklog je vikenda na koprivničkim bazenima Cerine, u organizaciji Ronilačkog kluba Šoderica te Hrvatskog ronilačkog saveza održano 15. pojedinačno i klupsko prvenstvo Republike Hrvatske u plivanju perajama za kadete. Nastupilo je 76 natjecatelja iz 8 klubova – KPA Drava Varaždin, KPA Kostrena, PD Mladost Medulin, KPA 3. Maj Rijeka, DPS Zagreb, RK Geronimo Zagreb, SRD Viševica te koprivnički ronioci i ronilice iz Šoderice. 

Žute boje su branili Dora i Maja Špoljar, Katarina Kerečin, Franka Fletko, Vladimir Ježovita, Ivan Treščec, Jan Vuk, Leo Bradić, Karla Jukić, Mihael Šestak, Tin Treščec, Petar Lončar, Mia Lončar. Naši kadeti (2001.-2002. godište) te mlađi kadeti (2003. i mlađi) natjecali su se u disciplinama 25 m apnea (ronjenje na dah), 50 i 100 m bf (bi fins ili stereo peraje) to 50, 100, 200, 400 i 800 m PP (plivanje perajama), a odmjerili su snage još i u štafetama i to na 4×50 i 4×100 m. Naši su kadeti postigli izvanredne rezultate, izdvojimo neke:

25 m AP mlađi kadeti – 3. mjesto Jan Vuk
25 m AP kadeti – 3. mjesto Mihael Šestak
25 m AP mlađe kadetkinje – 3. mjesto Anja Rojčević
25 m AP kadetkinje – 2. mjesto Karla Jukić
400 m PP kadeti – 1. mjesto Mihael Šestak
400 m PP mlađe kadetkinje – 3. mjesto Maja Špoljar
400 m PP mlađi kadeti – 3. mjesto Bruno Ostriž
100 m BF kadeti – 3. mjesto Ivan Treščec
100 m BF kadetkinje – 1. mjesto Karla Jukić
100 m BF mlađe kadetkinje – 3. mjesto Katarina Kerečin
4×50 m kadetkinje – 3. mjesto (Špoljar, Fletko, Rojčević, Jukić)
4×50 m mlađi kadeti – 3. mjesto (Tin Treščec, Ostriž, Vuk, Bradić)
4×50 m kadeti – 3. mjesto (Šestak, Ivan Treščec, Ježovita, Lončar)
200 m PP mlađe kadetkinje – 2. mjesto Anja Rojčević
200 m PP mlađi kadeti – 3. mjesto Bruno Ostriž
50 m PP mlađe kadetkinje – 3. mjesto Anja Rojčević
50 m PP kadeti – 3. mjesto Mihael Šestak
50 m BF mlađi kadeti – 3. mjesto Vladimir Ježovita
50 m BF mlađe kadetkinje – 2. Maja Špoljar
50 M BF kadetkinje – 1. mjesto Karla Jukić
800 m PP mlađe kadetkinje – 2. mjesto Katarina Kerečin
800  m PP kadeti – 1. mjesto Mihael Šestak
4×100 m kadetkinje – 3. mjesto (Špoljar, Fletko, Rojčević, Jukić)
4×100 m mlađi kadeti – 3. mjesto (Tin Treščec, Ostriž, Vuk, Bradić)
4×100 m kadeti – 2. mjesto (Šestak, Ivan Treščec, Ježovita, Lončar)

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

Ususret MANIFESTACIJI

PROGRAM PICOKIJADE Tri dana zabave za svačiji ukus, nastupaju Goran Bare, Željko Samardžić i Parni valjak

Picokijada, tradicionalna turistička manifestacija u Gradu Picoka – Đurđevcu, kojom se oživljava legenda o nevjerojatnoj pobjedi Đurđevčana nad Turcima,...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti

×