14.9 C
Srijeda, 1. svibnja 2024.
prva hrl za žene

Podravka lako do pobjede u Dugom Selu, zasjele na prvo mjesto s utakmicom više

Otputovale su igračice Podravka Vegete zajedno sa svojim stožerom danas u Dugo Selo kako bi odigrale utakmicu 17. kola Prve lige za žene. Ekipa Dugo Selo 55 nakon 16 kola zauzima 12 mjesto na ljestvici 14 klubova i bori se za opstanak u ligi. U prvom dijelu sezone Podravkašice su uvjerljivo svladale Dugo Selo u domaćoj dvorani, bilo je 35-22 za Vegetu na domaćem parketu.

Od samog početka krenule su Koprivničanke uvjerljivo, a Petika je tijekom utakmice dala minute velikom broju igračica u momčadi. Provjerena je to formula Podravkine trenerice, prvo se stvori prednost golova, a zatim mlađe igračice u rotaciji sakupljaju iskustvo.

Danas je u Dugom Selu upisana još jedna uvjerljiva pobjeda Podravka Vegete, nakon dva poluvremena i 60 minuta bilo je 39-21 za Koprivničanke.

Najefikasnija igračica Vegete bila je Vidak sa 7 zabijenih pogodaka.

Prva HRL za žene, 17. kolo, 3. ožujak 2018.

Dugo Selo 55 – Podravka Vegeta 21-39