3.5 C

Regionalna liga // Krim bolji od Metalurga
R

U drugoj utakmici 3. turnira Regionalne lige ljubljanski Krim Mercator nadjačao je skopski Metalurg, 32:22 (16:12). Utakmica je bila puna lijepih golova, izjednačenija u prvom poluvremenu, ali kad su u igru ušle Artsiukovich i Čečkova, onda je Krim postao ubojitiji.

Jasno, ne smije se preskočiti udio Alisson Pineau, svojedobno prve igračice svijeta, koja je u Koprivnici odigrala prvih svojih 25 minuta u dresu Krim Mercatora. Ušla je u 23. minuti, izašla nakon 25 minuta, a osim niskih udaraca skoro pa ”ispod” golmanice, zapamćena je i akcija u 42. minuti, kada je zabila gol udarcem iza leđa. Dojmljivo su igrale brzonoge Mavsar i Koren, a Krim ima sjajnu golmanicu u Alexandri Petrukhinovoj.

Metalurgu je u drugom poluvremenu ponestalo snage, ali je igrao borbeno do kraja susreta. Golovima se istakla Dajana Jovanovska (7). Kao i u susretu s Podravkom Vegetom, za Metalurg je dosuđeno puno sedmeraca (7), za Krim ni jedan.

U 18 sati (nedjelja, 18. siječnja) u zadnjoj utakmici turnira igraju Podravka Vegeta i Krim Mercator. Bit će to zanimljiv susret, jer obje su ekipe ipak za klasu bolje od Metalurga.

UTAKMICA 3. KRUGA REGIONALNE LIGE

KRIM MERCATOR – METALURG 32:22 (16:12)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 80. Suci Dalibor Jurinović i Marko Mrvica (oba Hrvatska). Delegat WRHL-a: Vladimir Sokol (Hrvatska).

KRIM MERCATOR: Petrukhina (11+1), Stefanišin (-); Artsiukovich 3, Jurič 1, Čečkova 2, Pineau 4, Mavsar 6, Hrnčič 1, Bajramoska 5, Koren 5, Jankovič 1, Gregorc 2, Zrimšek 1. TRENERICA: Marta Bon.

METALURG: Serafimova (4+-), Antić (1+-), Durlanova (4+-); Karanfilovska, Belevska 3(2), Jovanovska 7, Nikolić, Stojkovska 1, Nikolovska 1(1), Dabevska, Livrinić 3, Sazdovska 2, Cipuševa, Ristovska 4, Petkovska 1. TRENER:Aleksandar Petrovski.

SEDMERCI: Krim Mercator 0, Metalurg 7(5).

ISKLJUČENJA: Krim Mercator 4 minute (Čečkova, Hrnčič), Metalurg 2 minute (Jovanovska).

IGRAČICA UTAKMICE: Tamara Mavsar (Krim Mercator).

hm,hm

Uz ovih sedam savjeta poveća vam se šansa za dobitak na lutriji

Ako želite povećati izglede za dobitak na lutriji, iskoristite savjete serijskih pobjednika. Naravno da ne postoje strategije ili taktike za...