5.7 C

Slaven bolji od Zeline, Brlek i Čanađija u glavnim ulogama

Mladi hrvatski reprezentativci Petar Brlek i Dario Čanađija bili su u glavnim ulogama u pobjedi Slavena Belupa nad drugoligašem Zelinom u prijateljskom susretu odigranom u povodu 80. obljetnice NK Mladosti u Ludbreškom Sigecu.

Čanađija je krasno postigao prvi pogodak, s 20 metara lijevom nogom naciljao je gornji desni kut.

Na 2:0 povisio je Brlek, asistirao mu je Rak.

Brazolac Edson u skoku // Foto: Koprivnica.netU 50. minuti Čanađija tuče, a vratar kratko odbija loptu do Novinića koji iz blizine postavlja 3:0.

Samo minutu poslije Čanađija je s desne strane asistirao Brleku koji s ruba kaznenog prostora postiže i svoj drugi pogodak. Inače, Brlek je rodom upravo iz Ludbreškog Sigeca.

Konačni rezultat postavio je Slavenov junior na posudbi u Zelini Borak, koji je lijepo poentirao u 77. minuti, a dvije minute ranije pogodio je vratnicu.

Zbog ozljeda nisu nastupili Purić, Crepulja i Matoš.

PRIJATELJSKA UTAKMICA

SLAVEN BELUPO – ZELINA 4:1 (2:0)

SIGETEC LUDBREŠKI – Igralište Mladosti. Gledatelja 200. Sudac: Vugrinec (Sveti Đurđ).

SLAVEN BELUPO: Rodić (od 46. Pelin) – Plazanić (od 62. Bukovac), Fuštar (od 62. Bagarić), Edson (od 62. Senić), Melnjak (od 62. Delić) – Čanađija (od 62. Pranjić), Gregurina (od 46. Geng) – Rak (od 62. Glavica), Brlek (od 62. Roskam), Filipović (od 62. Posinković) – Novinić (od 62. Haračić). TRENER: Ivan Katalinić.

ZELINA: Krklec, Šimek, Kotarski, Gavrić, Krajnović, Gluhak, Grgec, Kovačić, Borak, Micić, Lončar; još su igrali: Jendriš, Pukljak, Babić, Cindrić, Bičak, Barilar, Duvnjak, Balentović, Puretić, Azinović, Pintar. TRENER: Dražen Biškup.

STRIJELCI: 1:0 Čanađija (15), 2:0 Brlek (22), 3:0 Novinić (50), 4:0 Brlek (51), 4:1 Borak (77).

Dva potresna pisma

VRŠNJAČKO NASILJE Dječak u školi kod Koprivnice izložen napadima, majka objavila odvratna pisma koja su mu upućena

Jedna je majka sa šireg koprivničkog područja na svojem društvenom profilu objavila potresno iskustvo - vršnjačko nasilje koje proživljava...