22.9 C
Petak, 10. svibnja 2024.

Vrijedni rezultati plivača Cerina u Sisku
V

U Sisku je održano Regionalno plivačko prvenstvo Hrvatske za Regiju IV. Nastupilo je ukupno 393 plivača iz 13 klubova, a Plivački klub Cerine poveo je 20 natjecatelja.

Usprkos jakoj konkurenciji, postignuti su vrijedni rezultati.

120305-cerine-proglasenjeU kategoriji juniora Matea Čelik osvojila je treće mjesto na 50 m delfin, Filip Hodak bio je drugi na 50 m leđno, dok je Ernestu Golčiću pripalo treće mjesto na 50 m leđno.

U kategoriji mlađih juniora Lea Bojanović bila je treća na 200 m prsno, a Marko Maksimović četvrti na 50 m slobodno.

U kategoriji mlađih kadeta Nina Bojanović osvojila je treće mjesto na 50 m slobodno, dok je Šimun Golčić završio kao četvrti na 100 m slobodno.

U kategoriji početnika Marin Kordeš bio je drugi 50 m prsno.