Zimska liga nastavlja se u nedjelju, 2. siječnja

15:31h
0
101227-zimska-m

U četvrtak su odigrane posljednje utakmice Zimske lige Koprivnica u 2010. godini.

U seniorskom dijelu natjecanja publika je imala prilike vidjeti atraktivne i dosta izjednačene susrete s velikim brojem pogodaka.

Kod veterana je Mladost s visokih 11:0 svladala momčad Stepinca.

U nastavku donosimo raspored utakmica do kraja natjecanja po skupinama i daljnji raspored treće sezone Zimske lige.

REZULTATI – SENIORI

Amadeus – Hakleri 4:3
Pizzeria Popaj – Restoran Mia 2:1
Orinoco – Dom Bistričak 2:3
Ferostroj – Treeprofile 3:3
Auto limarija Haraminčić – Pjesnici 1:2

REZULTATI – VETERANI

Forma Legalis – Omladinac Sloga 0:4
Mladost – Stepinac 11:0
Sabarija – Romantičari 2:6

RASPORED

NEDJELJA, 02.01.2011.

VETERANI
11:00 Podravac – Amadeus
11:40 Močile – Graničar
12:20 Borac – Osvit
13:00 Panonija – Trans bier
13:40 Disco bar Tena – Sloga
14:20 Šegi d.o.o. – Caffe bar 048 Fokus

SENIORI
15:00 Pizzeria Kalimero – Los galacticos
15:40 Euro cop – HIP izgradnja
16:20 Pan team – Jedinstvo
17:00 Motron – Radio Drava
17:40 Zunog Sedmica – Tatini sinovi
18:20 Komunalac – Dom Bistričak
19:00 Medvjedi – Palki bar
19:40 Mod – Antitalenti
20:20 Restoran Mia – Žuta podmornica
21:00 OPG Lovnički – Pizzeria Popay

PONEDJELJAK, 03.01.2011

VETERANI
16:00 Prajo&company – Sabarija
16:40 Romantičari – Sivec trans
17:20 Bratstvo – Caffe bar Čuča
18:00 Amadeus – Caffe bar 048 fokus

SENIORI
18:40 DNF – Croatia 048
19:20 Parketi Bunić – Feniks
20:00 Limex – Pet grad
20:40 Zona 3 – Orinoco

UTORAK, 04.01.2010.

VETERANI
16:00 Močile – Bratstvo
16:40 Sloga – Caffe bar Čuča

SENIORI
17:20 Auto škola „Academia” – Sloga pod. trgovina
18:00 Amadeus – Copacabana
18:40 Ima tko jači – Limarija „Vinković”
19:20 Cvjetni atelier „Marina” – Auto moto
20:00 Hakleri – Kopačka
20:40 Tree profile – Autolimarija „Haraminčić”
21:20 Pjesnici – Ferostroj

SRIJEDA, 05.01.2011.

VETERANI
16:00 Borac – Šegi d.o.o.
16:40 Sivec trans – Trans bier
17:20 DSF – Stepinac
18:00 Omladinac Sloga – Mladost
18:40 Miklinovec – Forma legalis
19:20 Osvit – Caffe bar 048 Fokus
20:00 Amadeus – Šegi d.o.o.
20:40 Graničar – Bratstvo

ČETVRTAK, 06.01.2011.

VETERANI
15:30 Graničar – Disco bar Tena
16:00 Prajo&comp. – Panonija
16:40 Trans bier – Romantičari
17:20 Caffe bar Čuča – Disco bar Tena

SENIORI
18:00 1/16 finala seniora

PETAK, 07.01.2011.

VETERANI
16:00 Mladost – Miklinovec
16:40 Sivec trans – Prajo & comp
17:20 Sloga – Močile

SENIORI
18:00 1/16 finala seniora

SUBOTA, 08.01.2011.

VETERANI
14:30 Stepinac – Omladinac Sloga
15:10 Sabarija – Panonija
15:50 Forma legalis – DSF

SENIORI
16:00 1/16 finala seniora

NEDJELJA, 09.01.2011.

14:00 Veteranska četvrtfinala
16:30 Seniorska osmina finala

PETAK, 14.01.2011.

18:00 Veteransko polufinale
19:00 Seniorsko četvrtfinale

SUBOTA, 15.01.2010.

Finalni dan