Amadeus i veterani Podravca diskvalificirani sa Zimske lige

21:32h
0
101218-zimska

Odlukom Organizacijskog odbora Zimske lige Koprivnica, momčad Amadeus “Jub 25” Eko papir, koja se trebala natjecati u seiorskom dijelu turnira, i momčad Podravac Virje koja se trebala natjecati u veteranskom dijelu turnira, diskvalificirani su iz daljnjeg natjecanja zbog nedolaska na dvije utakmice.

Donijeta je i odluka da se igrači koji su bili prijavljeni za spomenute momčadi nemaju pravo natjecati na Zimskoj ligi za druge momčadi.

Zanimljivo je da je Amadeus branitelj naslova iz prošle sezone, za njega nastupaju igrači Nacionala predvođeni malonogometnim reprezentativcem Morinom. U kuloarima se priča kako u ponedjeljak nisu došli u Koprivnicu jer su se igrači međusobno posvađali nakon ispadanja s Kutije šibica.

Organizatori koprivničke Zimske ligeostali su veoma razočarani takvim potezom ovih malonogometnih velemajstora, a zakinuta je ostala i koprivnička publika. No, organizatori su povukli sasvim logičan potez i na taj način zaštitili dignitet svog turnira.

S obzirom na izbacivanje dvaju momčadi, došlo je do manjih promjena u rasporedu odigravanja utakmica za dane 03. i 05. siječnja 2011. godine.

RASPORED UTAKMICA 02.01.2011.g

VETERANI

11:00 PODRAVAC – AMADEUS
11:40 MOČILE – GRANIČAR
12:20 BORAC – OSVIT
13:00 PANONIJA – TRANS BIER
13:40 DISCO BAR TENA – SLOGA
14:20 ŠEGI d.o.o. – CAFFE BAR 048 FOKUS

SENIORI

15:00 PIZZERIA KALIMERO – LOS GALACTICOS
15:40 EURO COP – HIP IZGRADNJA
16:20 PAN TEAM – JEDINSTVO
17:00 MOTRON – RADIO DRAVA
17:40 ZUNOG SEDMICA – TATINI SINOVI
18:20 DOM BISTRIČAK – KOMUNALAC
19:00 MEDVJEDI – PALKI BAR
19:40 MOD – ANTITALENTI
20:20 RESTORAN MIA – ŽUTA PODMORNICA
21:00 OPG LOVNIČKI – PIZZERIA POPAY KNJ. DEN.&DOR

PONEDJELJAK, 03.01.2011.g

VETERANI

16:00 PRAJO & COMPANY – SABARIJA
16:40 ROMANTIČARI – SIVEC TRANS
17:20 BRATSTVO – CAFFE BAR „ČUČA”
18:00 AMADEUS – CAFFE BAR 048 FOKUS

SENIORI

18:40 ZONA 3 – ORINOCO
19:20 PARKETI „BUNIĆ” – FENIKS
20:00 DNF – PET GRAD
20:40 LIMEX – CROATIA 048

SRIJEDA 05.01. 2011.g

VETERANI

16:00 ŠEGI d. o. o. – BORAC
16:40 SIVEC TRANS – TRANS BIER
17:20 DSF – STEPINAC
18:00 OMLADINAC SLOGA – MLADOST
18:40 MIKLINOVEC – FORMA LEGALIS
19:20 OSVIT – CAFFE BAR 048 FOKUS
20:00 AMADEUS – ŠEGI d. o. o.
20:40 GRANIČAR – BRATSTVO