FOTO // KC liga: Active Commerce osvojio naslov prvaka

18:05h
0
Active Commerce // Foto: Mirko Lukavski - Glas Podravine

Active Commerce osvojio je naslov prvaka u četvrtoj sezoni KC lige. U subotnjem susretu 13. kola Active je pobijedio Romantičare 3:1 i tako osigurao i drugi naslov u povijesti KC lige. Dečki iz Activea slavili su i u prvoj sezoni.


Drugo mjesto pripalo je momčadi Petgrad/Hangar 18 koja je u posljednjem kolu nadvisila Logistiku Lory, a brončane medalje osvojili su igrači Udruge za mali nogomet Koprivnica (UMNK), koji su prošle sezone bili prvaci.

ŽNK Repaš // Foto: Mirko Lukavski - Glas PodravineUzbudljivo je bilo i kod žena. Repaš je već ranije osigurao prvo mjesto, a Tratinčice su za medalju trebale svladati Podravske gazele. Iako su Tratinčice povele, Gazele su uspjele izjednačiti i tako napraviti uslugu ekipi Toxic Girls, koja je na kraju osvojila treće mjesto. Srebrne medalje pripale su curama iz Drnja, i to uz samo jedan primljeni pogodak.

Medalje, trofeje i priznanja dodijelili su koprivnička gradonačelnica Vesna Želježnjak, predsjednica Zajednice športskih udruga grada Koprivnice Jasmina Stričević, predsjednik Mininogometnog saveza Bruno Alpeza i trener u mininogometnoj reprezentaciji Hrvatske Danijel Knežević.

KC ligu organizira Koprivnička udruga za rekreativni sport pod pokroviteljstvom Grada Koprivnice i Zajednice športskih udruga grada Koprivnice.

Liga je dio Mininogometnog prvenstva Hrvatske, te će tri prvoplasirane momčadi predstavljati Koprivnicu u regionalnoj završnici za sjeverozapadnu Hrvatsku.

Peta sezona KC lige kreće u jesen…

POBJEDNICI ČETVRTE SEZONE KC LIGE: Active Commerce

NAJBOLJI IGRAČ: Zoran Ogrizović (Active Commerce)

NAJBOLJI STRIJELAC: Tihomir Rumek (MNE Novigrad Podravski) – 16 pogodaka

NAJBOLJI VRATAR: Vedran Petrović (Petgrad/Hangar18)

POBJEDNICE ČETVRTE SEZONE KC LIGE: ŽNK Repaš

NAJBOLJA IGRAČICA: Andrijana Lončar (ŽNK Repaš)

NAJBOLJI STRIJELAC: Ena Prečko (ŽNK Repaš) – 6 pogodaka

NAJBOLJA VRATARKA: Vesna Antolić (ŽNE Drnje)

FAIR-PLAY: Logistika Lory i ŽNK Prekodravac

REZULTATI I STRIJELCI 13. KOLA:

Forma Legalis – Podravsko sunce 0:3 (b.b.)

Potoljik – Inducta 4:1

(Podoreški 2, Prvčić, Bukvić / Marić)

MNE Novigrad Podravski – Grad Koprivnica 2:4

(Mar. Trnski, Rumek / Strmecki 3, Coi)

Petgrad/Hangar18 – Logistika Lory 5:0

(D. Radiček 2, N. Radiček, Medenjak, Popijač)

Active Commerce – NK Romantičari 3:1

(Mesić 2, Budaj-ag / Begić)

Bimbo – UMN Koprivnica 3:3

(Gajski, Krstitović, Perić-ag / Petričević, Jurenec, Matišić)

Sedma sila – CB Toxic 4:1

(Wolf 2, Sušenj, Strbat / Kovaček)

ŽENE:

ŽNK Podravske Sesvete – Gimnazija „Fran Galović” 1:1

(Škriljak / Horvat)

Podravske gazele – ŽNK Tratinčice 1:1

(Notersberg / Senjan)

LJESTVICA

1. Active Commerce  13 9 3 1 47:19 30

2. Petgrad/Hangar18  13 8 4 1 30:12 28

3. UMN Koprivnica  13 6 6 1 44:26 24

4. Podravsko sunce  13 7 1 5 28:19 22

5. Potoljik  13 6 2 5 25:29 20

6. MNE Novigrad P.  13 6 2 5 34:26 20

7. NK Romantičari  13 5 4 4 31:28 19

8. Inducta  13 6 0 7 31:35 18

9. Sedma sila  13 5 3 5 25:28 18

10. Bimbo  13 4 5 4 22:22 17

11. Logistika Lory  13 5 1 7 28:36 16

12. Grad Koprivnica  13 3 2 8 33:40 11

13. CB Toxic  13 3 0 10 17:39 9

14. Forma Legalis  13 1 1 11 20:54 4

LJESTVICA – ŽENE

1. ŽNK Repaš  9 4 4 1 15:7 16

2. ŽNE Drnje  9 3 5 1 6:1 14

3. Toxic Girls  9 5 4 0 9:2 13 (-6)

4. ŽNK Prekodravac Ždala  9 2 7 0 5:3 13

5. ŽNK Tratičnice  9 2 6 1 8:4 12

6. UŠRPS  9 3 2 4 12:12 11

8. Podravske gazele  9 1 5 3 8:10 8

9. ŽNK Podravske Sesvete  9 1 5 3 8:11 8

7. ŽNK Mladost Bregi  9 1 5 3 5:8 8

10. Gimnazija „Fran Galović”  9 1 1 7 3:18 4

{vsig}sport/nogomet/03-2013/galerija-kcliga{/vsig}

Fotografije: Mirko Lukavski – Glas Podravine

STRIJELCI

16 – Rumek (MNE Novigrad Podravski)

15 – Ogrizović (Active Commerce)

11 – Petrović (Active Commerce), Marić (Inducta)

10 – Šimunović (Inducta), Strmecki (Grad Koprivnica)

9 – Ramljak (Logistika Lory), Popijač, Dej. Radiček (Petgrad/Hangar18), Mesić (Active Commerce)

8 – Harmadi (Podravsko sunce), Dlaka, Matišić (UMN Koprivnica), Kovaček (Grad Koprivnica), Fusić, Begić (NK Romantičari)

7 – Sinković (Sedma sila), Perić (UMN Koprivnica)

6 – Dotov (Sedma sila), Hegedušić (Forma Legalis), Beši (Bimbo), Milojević (Potoljik), Petričević (UMN Koprivnica)

5 – Lukač (Logistika Lory), Mat. Trnski, Mar. Trnski (MNE Novigrad Podravski)

4 – Tušek (Active Commerce), Marković (Logistika Lory), Obradović (Bimbo), Međimorec (CB Toxic), Peričić (Inducta), Zrinski (NK Romantičari), Cvetković, Jurenec (UMN Koprivnica), Coi (Grad Koprivnica), Prvčić, Bukvić, Podoreški (Potoljik), N. Radiček (Petgrad/Hangar18), Strbat (Sedma sila)

3 – Horvat, Budaj (NK Romantičari), Toth, Kovač (Grad Koprivnica), Dombaj, Kukolja, Blažeković (Podravsko sunce), Gaži, Milivojević (UMN Koprivnica), Benčak, Kurcinak (Forma Legalis), Lončarić (Active Commerce), Mežnarić, Punčec (CB Toxic), Žužul (Logistika Lory), Šimek (Forma Legalis), Medenjak (Petgrad/Hangar18), Krstitović (Bimbo), Wolf (Sedma sila)

2 – S. Kokša, B. Martinušić (NK Romantičari), Šepec, Milak (Active Commerce), Šumiga (Sedma sila), Omrčen-Čeko, Sertić, Kovaček (CB Toxic), Maljak, Kuruc (Logistika Lory), Cikač, Borštnar (Podravsko sunce), Cestar, Šimunić (Petgrad/Hangar18), Drvenkar (Forma Legalis), Vugrin (Bimbo), Jakupić (Grad Koprivnica), Jazvec, Šimunić, Borić (MNE Novigrad Podravski), Lazić (Potoljik)

1 – G. Čičin-Mašansker, Ledinko, Sušenj (Sedma sila), Kunštić, Prka (Forma Legalis), Šandor, Babić, Gregurek (Grad Koprivnica), Knapić, Sitarić, Virovec (Logistika Lory), Andrašić (Potoljik), Jozić, Samarđić (Podravsko sunce), Fulir (CB Toxic), Lokotar, Fičko, Kelek, Blažek, Gajski (Bimbo), Sremec (Petgrad/Hangar18), K. Trnski (MNE Novigrad Podravski), Rukavina, Perošić, Široki, Suvalj, Polančec (Inducta), Golenja (NK Romantičari)

Autogol – Coi, Zagorščak (Grad Koprivnica), Dlaka, Perić (UMN Koprivnica), Zalar (Inducta), Mar. Trnski (MNE Novigrad Podravski), Fulir (CB Toxic), Budaj (NK Romantičari)

STRIJELCI – ŽENE

6 – Prečko (ŽNK Repaš)

5 – Geršić (UŠRPS), Lončarek (Toxic Girls)

4 – Molnar (ŽNK Tratinčice), Vadla (UŠRPS), Škriljak (ŽNK Podravske Sesvete)

3 – Horvat (ŽNK Prekodravac), Ferić (ŽNK Podravske Sesvete), Lončar (ŽNK Repaš), Varović (ŽNE Drnje), Notersberg (Podravske gazele), Horvat (Gimnazija „Fran Galović”)

2 – Amon (ŽNE Drnje), Gabaj (Podravske gazele), Mel. Milojević, L. Šegrc (ŽNK Mladost Bregi), Ciglar (Toxic Girls), A. Varga, M. Varga (ŽNK Repaš), Senjan (ŽNK Tratinčice)

1 – Vedriš, Novak (ŽNK Repaš), Šimek, Kancijan, Mihac (UŠRPS), P. Kopljarević (ŽNK Tratinčice), Ritoša (ŽNK Mladost Bregi), Posavec, Balaško (Toxic Girls), Švegović, I. Grčić (ŽNK Prekodravac), Zadro, Martan (Podravske gazele), Dolenec (ŽNE Drnje), Đipalo (ŽNK Podravske Sesvete)

Autogol – Posavec (ŽNK Podravske Sesvete), Horvat (Gimnazija „Fran Galović”)

čitam...