3.5 C
Nedjelja, 25. veljače 2024.

Larisa Musić odlična na izbornom za reprezentaciju
L

081114-music-larisaNa izbornom natjecanju za hrvatsku reprezentaciju održanom na streljani u Kutini, juniorka S.Š.K. Podravke Larisa Musić ostvarila je odličan rezultat osvajanjem drugog mjesta u jakoj konkurenciji najboljih hrvatskih seniorki u disciplini standard zračna puška.

Otpucavši visoki rezultat od 391 krug, u osnovnom meču, Larisa Musić kvalificirala se u finalno gađanje najboljih osam hrvatskih seniorki zauzevši četvrto mjesto.

U finalnom gađanju Larisa je nastavlila s odličnim nastupom i postigavši 101.9 krugova u finalnom gađanju sa sveukupno 492,9 krugova krugova probila se na drugo mjesto. Prvo mjesto osvojila je Sanja Kovacs s 497,3 kruga, a trećeplasirana je bila Mladenka Vidović sa 491,5 krugova. Valja istaknuti da je Larisa Musić uvjerljivo imala najjači rezultat finala od svih seniorki, a postignuti rezultat još je jedna uspješno savladana stepenica pred buduće reprezentativne nastupe.