3.5 C
vatreno

Rukometaši Hangara teško poraženi od prvog pratitelja Ivanske, vraćena neizvjesnost u prvenstvo
R

Današnja utakmica imala je podosta velik značaj za koprivničku ekipu, Hangarovci su u slučaju pobjede mogli praktično osigurati naslov prvaka jer bi prvom pratitelju pobjegli na 8 bodova samo pet kola prije kraja.

Rukometni klub Koprivnica – Hangar 18 gostovao je danas u Ivanskoj u derbiju 15. kola Treće HRL Sjever. Dva kluba koja zauzimaju vodeća mjesta na ljestvici susrela su se danas u 19 sati u Ivanskoj. U prvom dijelu sezone slavio je Hangar u svojoj dvorani s 26-24.

Današnja utakmica imala je podosta velik značaj za koprivničku ekipu, Hangarovci su u slučaju pobjede mogli praktično osigurati naslov prvaka jer bi prvom pratitelju pobjegli na 8 bodova samo pet kola prije kraja. Ivanska ove sezone ima tri poraza, jedan od Koprivničanaca, a dva su upisali u posljednja tri kola. S druge strane, Hangarovci imaju 13 fantastičnih pobjeda iz 13 susreta.

Nije ovo danas bilo najbolje izdanje Hangara, teško su poraženi u Ivanskoj. Na poluvremenu je bilo 4 razlike za domaćina, što je davalo nadu gostima u preokret u drugom poluvremenu. To se ipak nije dogodilo i Hangarovci su do kraja utakmice izgubili s čak 10 razlike, završilo je 33-23.