12.9 C
revijalna mininogometna utakmica

Selekcija KC lige svladala NK Vrsar

Uoči 10. kola KC lige, u Sportskoj dvorani Srednje škole Koprivnica odigrana je revijalna utakmica između selekcije KC lige i Nogometnoga kluba Vrsar.

KC liga je na domaćem terenu bila bolja te je pobijedila rezultatom 3:1. Goste je u vodstvo doveo Jure Bonaca u 7. minuti, izjednačio je Dražen Dlaka minutu kasnije, a za preokret je pogodio Leo Harmadi u 13. minuti. Konačnih 3:1 postavio je Dejan Plemeniti u 23. minuti.

Koprivnička udruga za rekreativni sport je kao organizator KC lige uspostavila prijateljske odnose s čelnicima NK Vrsara za vrijeme pripreme i održavanja Europskog prvenstva u mininogometu u Vrsaru 2015. godine, a tada je i dogovoren ovaj revijalni ogled koji nije mogao biti odigran prošle godine.

KC LIGA – NK VRSAR 3:1 (2:1)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana Srednje škole. Gledatelja 50.

KC LIGA: Petrović, Kuhar, Ogrizović, L. Harmadi, V. Harmadi, Begić, Plemeniti, Dlaka, Peričić, Fulir, Jagić. VODITELJ: Valentin Knapić.

NK VRSAR: Filipović, Tekleva, Fonović, Kovač, Zrilić, Đerdaj, Elez, Marković, Bonaca, Bošnjak, Matošević. VODITELJ: Edin Lokvančić.

STRIJELCI: 0:1 Bonaca (4), 1:1 Dlaka (8), 2:1 L. Harmadi (13), 3:1 Plemeniti (23).

Izvor: KURS (G. Čičin-Mašansker)