3.5 C
prva hnl

Slaven prekasno upalio motore, Rijeka rutinski na iskustvo stigla do pobjede

Na asist Ejupija zabio je za smanjenje vodstva na 2-1. Jako je dobro Slaven izgledao početkom drugog dijela, no pritisak prema naprijed značio je manji fokus na obranu.

Nogometaši Slavena u trećem su kolu nove sezone gostovali kod Rijeke. Igor Bišćan na teren je izveo svoj najbolji sastav, a to se na kraju i vidjelo. Slabih prvih 45 minuta kao da je koštalo Slaven dobrog rezultata. Sertić je na klupi ostavio Krstanovića i Bačelić-Grgića koji su se tek vratili nakon ozljeda. Počeo je s klasičnih 4-3-3 u malo obrambenijem stavu.

Nesporazum Slavenove obrane i visok izlazak Božića sjajnim dodavanjem iskoristio je Kvržić uposlivši Čolaka koji nije imao težak zadatak prebaciti Filipovića za početno vodstvo 1-0. Samo koju minutu kasnije opet je Čolak napravio probleme Farmaceutima. Okrenuo je petom Nowaka koji je netom zamijenio Božića, zavrnuo pred gol gdje se najbolje snašao Lončar i poentirao za 2-0.

Glavičić je imao priliku vratiti Slaven u igru nakon ubacivanja Delića, ali pucao je ravno u Rijekinog vratara. Na poluvremenu Sertić odmah uvodi Krstanovića koji ni nakon minute zabija gol i daje nadu Slavenu. Na asist Ejupija zabio je za smanjenje vodstva na 2-1. Jako je dobro Slaven izgledao početkom drugog dijela, no pritisak prema naprijed značio je manji fokus na obranu.

Rijeka je to znalački iskoristila i zabila za 3-1 preko Tomečaka, što se ispostavilo i konačnim rezultatom utakmice. U idućem kolu na Apašu gostuje Hajduk.

Prva HNL, 3. kolovoz, 21 sat

Rijeka – Slaven Belupo 3-1

hm,hm

Uz ovih sedam savjeta poveća vam se šansa za dobitak na lutriji

Ako želite povećati izglede za dobitak na lutriji, iskoristite savjete serijskih pobjednika. Naravno da ne postoje strategije ili taktike za...