Sigurna pobjeda

Podravka odličnim drugim poluvremenom slomila Bjelovar

Konačni rezultat iznosio je 31:19 u korist Podravkašica. Kapetanica Džono precizna je bila sedam puta, dok je Nemaškalo protivničku mrežu tresla pet puta.

Rukometašice Podravke Vegete upisale su novu pobjedu u jučerašnjem 16. kolu Prve HRL za žene. Na gostovanju kod Bjelovara Koprivničanke su slavile rezultatom 31:19, zadržavši prednost na ljestvici od četiri boda ispred drugoplasirane Lokomotive.

Domaće igračice sigurnije su otvorile susret te nakon samo četiri minute igre imale prednost od 3:1. Koprivničke igračice tada ubacuju u višu brzinu i rade seriju od 7:1. Do kraja prvog poluvremena situacija na terenu malo se smirila i na odmor se otišlo s prednošću Podravke od dva pogotka.

Nastavak utakmice pretvorio se u jednosmjernu ulicu. Podravka je zagospodarila terenom i postupno povećavala prednost. Konačni rezultat iznosio je 31:19 u korist Podravkašica. Kapetanica Džono precizna je bila sedam puta, dok je Nemaškalo protivničku mrežu tresla pet puta.

Vodeće Koprivničanke u 16 su odigranih utakmica skupile 30 bodova, četiri više od Lokomotive. S utakmicom manje trećeplasirani Zamet ima 23. U idućem kolu Kokice u Koprivnici dočekuju Dugo Selo 55, 11. ekipu na ljestvici.