12.9 C
1 hnl

Slaven Belupo poražen u Vinkovcima, deveta utakmica bez pobjede, nikako do svjetla na kraju tunela

Sedmoplasirani Slaven Belupo koji već osam utakmica ne zna za pobjedu putovao je u Vinkovce na noge Cibaliji. Vinkovčani su u tjednu igrali kup susret protiv Varaždina, dok Slaven nije imao obaveza i mogli su se u potpunosti fokusirati na susret s Cibalijom. Nakon Cibalije, slijede dva teška domaćinstva, stiže Hajduk i stiže Dinamo, stoga bodovi nisu bili na odmet.

Posebano je povećalo bilo na napadačima Slavena koji se nisu dosad iskazali. Ništa bolja igra nije prikazana ni danas, Slaven je poražen u Vinkovcima s minimalnih 1-0. Strijelac je bio Dabro u 34. minuti. Slaven se probudio u drugom poluvremenu, međutim nije bilo dovoljno za izjednačujući pogodak.

Hoće li uprava Slaven Belupa dati povjerenje Željku Kopiću da vodi Slaven protiv Hajduka i Dinama, vidjet ćemo ubrzo. Teški susreti za spašavati kožu.

SLAVEN BELUPO: Marković – Katić, Musa, Međimorec – Vrljičak, Arap, Vidović, Goda – Ivanovski, Pejić, Trebotić, još su igrali Tatar, Kendeš i Rebernik.
TRENER: Željko Kopić

Supersport HNL

ISTRA – SLAVEN Puležani sve riješili u prvom dijelu, Radeljić dao priliku juniorima i kadetima

Istra i Slaven otvorili su u Puli 32. kolo Supersport HNL-a. Osmoplasirana i devetoplasirana momčad lige borile su se...